
Система зворотного осмосу для Кафе і Ресторану AURO-4005-FLOW
9 990 ₴
- В наличии
- Код: АУ03125
- +380 (50) 591-23-87
| Ступені фільтрації | 5-ступенів |
| Тип крана | Одинарний |
| Промивання мембрани | немає |
| Продуктивність | 400G (1512 л/сутки-63 л/час) |
| Об'єм накопичувального бака | без бака (проточного типу) |
| Робочий діапазон температури води | 5-45ºС |
| Робочий тиск | 1,5-4,5 атм. |
| Максимальний робочий тиск | 6 атм |
| Виробник | ТМ АУРО (Україна) |
Система зворотного осмосу AURO-4005U-FLOW – це п'ятиступінчаста проточна система очищення води.
Даний фільтр буде чудовим рішенням для очищення води в кафе, барі, ресторані та інших громадських закладах, щоб отримати ідеально чисту воду не тільки для приготування їжі, а також захистити кавоварку, льодогенератор, парогенератор від накипу, нальоту, солей та забезпечити тривалий термін їх роботи .
Дана система укомплектована однією мембраною 400G, яка має продуктивність до 62 літрів на годину та до 1500 літрів очищеної води на добу.
Висока продуктивність фільтра дозволяє набирати воду, що йде прямострумом через фільтр, тому система не укомплектована накопичувальним баком і вважається проточною.
Якщо вам недостатньо продуктивності фільтра, його можна укомплектувати накопичувальної ємністю обсягом за вашим бажанням. Компактні габарити фільтра дозволяють розмістити його у зручному для вас місці.
Система зворотного осмосу AURO-4005U-FLOW має п'ять ступенів очищення води.
Перший ступінь механічної очистки - очищає воду від усіх нерозчинених домішок у воді розміром більше 20 мікрон: пісок, глина, окалина, іржа та ін.
Другий ступінь – активоване брикетоване вугілля. Очищає воду від хлору та хлорорганічних сполук, а також служить бар'єром органічних домішок, що осідають на вугільному картриджі.
Третій ступінь створює більш тонке очищення води завдяки поліпропіленовому картриджу 5 мікрон, який затримує залишки механічних домішок, які змогли пройти через попередні картриджі.
Четвертий ступінь - мембрана зворотного осмосу дозволяє очистити до 98% усіх солей із води та всіляких забруднень, такі як солі жорсткості, хлориди, сульфати, залізо, марганець і т.д. Крім зважених частинок та загального солевмісту мембрана зворотного осмосу затримує та очищує воду від бактерій та вірусів.
П'ятий ступінь служить газовідведенням, дозволяє прибрати запах з води та покращити її смак. Пост-фільтр наповнений гранульованим активованим вугіллям із шкаралупи кокосового горіха.
Фільтр укомплектований 36V насосом, який забезпечує стабільний напір для правильної роботи фільтра. У системі використовується кульовий кран з виходом під трубку 3/8", розведення води по системі до колби з мембраною зворотного осмосу виконано трубкою 3/8". Далі трубкою 1/4".
Гарантія – 1 рік.
Фільтр не розрахований на очищення води зі свердловин, гарантія не поширюється, якщо перед фільтром вода не пройшла додаткову підготовку.
Переглянуті
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AURO |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Использование | Для питьевой воды, Для холодной воды |
| Назначение очистки | Очистка от свободного хлора, Обезжелезивание |
| Подключение к водопроводу | Да |
| Скорость фильтрации | 1 литр/мин |
| Состояние | Новое |
| Число ступеней очистки | 5 |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 380 мм |
| Присоединительный размер | 1 1/2" |
| Ширина | 280 мм |
| Комплектация | |
| Кран | Да |
| Накопительная емкость | Нет |
| Помпа для повышения давления | Да |
| Фильтрующий модуль в комплекте | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Максимальная температура воды на входе | 40 град. |
| Максимальное давление на входе | 6 атм |
| Минимальная температура воды на входе | 5 град. |
| Минимальное давление на входе | 1.5 атм |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 36 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Промивка мембрани | Немає |
| Ступені фільтрації | 5 - ступенів |
- Цена: 9 990 ₴
