
Гардеробная система хранения, стелаж 1800*406мм, высота 2000мм BLACK Edition ТМ "KOLCHUGA" №48
15 697 ₴/комплект
- Готово к отправке
- Код: 1800-20-048
- +380 (50) 591-23-87
Готові сети гардеробних систем гарантують зручне зберігання речей, збільшення кількості вільної площі та дозволяють зробити інтер’єр більш впорядкованим. У порівнянні з громіздкими шафами-купе, шифоньєрами і комодами у наших гардеробних систем є ряд переваг:
Переваги:
- Із предметів серії КОЛЬЧУГА® можна створювати різні комбінації, які можна надалі адаптувати до потреб зберігання та можливостей приміщення.
- Можна також використовувати у ванній та інших приміщеннях із підвищеним рівнем вологості.
- Модульність дозволяє проявити максимум фантазії та креативності при оформленні будь-якої кімнати.
- Краса і міцність, мінімалізм та ергономічність.
- Речі після прання довше зберігають свіжість, оскільки знаходяться на відкритих полицях, що сприяє циркуляції повітря.
- Економія - ціна повноцінного сету в сумі дешевше, ніж покупка декількох меблевих елементів (шаф, полиць, вішаків, комодів) окремо.
Підходить для використання в:
- кухні;
- офісі;
- спальні;
- вітальні;
- передпокої;
- ванній кімнаті;
- гардеробній кімнаті;
- у дитячій.
Особливості:
- Мобільністю, зручність у транспортуванні.
- Варіативність — зазвичай комплект однієї лінійки включає дуже багато елементів.
- Гнучкість — в будь-який момент можна докупити необхідні частини набору, або «оновити» вже існуючий.
* Потрібна самостійна збірка.
* Для різних стін потрібні різні кріпильні елементи. Підберіть відповідні для ваших стін шурупи, дюбелі, саморізи тощо.
(КРІПЛЕННЯ В КОМПЛЕКТ НЕ ВХОДЯТЬ).
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | KOLCHUGA HOME |
| Страна производитель | Украина |
| Количество секций | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Перекладина | 3 шт |
| Тип корпуса | Сборно-разборный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 2000 мм |
| Глубина | 406 мм |
| Ширина | 1800 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Черный |
- Цена: 15 697 ₴/комплект




