
Нагрівальний мат EasyTherm (Латвія) 0,5 м²
2 019 ₴
- В наличии
- Код: EM 200
+380 (96) 845-41-81
Тарас- +380 (50) 591-23-87
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Нагрівальні мати EasyTherm - це марка якісної теплої підлоги, виготовлена за європейськими стандартами в Латвії.
Призначення
Використовується для укладання в будь-яких приміщеннях, кухня, коридор, в приміщеннях з підвищеною вологістю (ванна, туалет, балкон). Гнучкий мат, легко укладається під плитку, в стяжку, практично не піднімаючи рівень підлоги.
Переваги
- має ізоляцію гріючих жил з високоміцного тефлону, який забезпечує стійкість до температурних перегрівів і захищає від механічного впливу.
- захисний екран кабелю складається з алюмінієвої фольги і багатожильного алюмінієвого провідника, збільшуючи цим міцність і знижуючи електромагнітний вплив практично до нуля (менше ніж від звичайної розетки).
- зовнішня ізоляція PVC. Міцний та температуростійкий матеріал забезпечує м’якість та тривалий термін служби.
- гарантія 20 років.
Робота теплої підлоги керується терморегулятором. За короткий час поверхня нагрівається до встановленої температури.
Нагрівальний кабель EasyTherm відповідає сучасним вимогам ЄС, створює найменше електромагнітне поле, стійкий до вологи і механічних пошкоджень.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EasyTherm |
| Страна производитель | Латвия |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Нагрівальні мати |
| Мощность | 200 Вт/м² |
| Гарантія | 20 років |
| Класс защиты | IP X7 |
| Диаметр кабеля | 4 мм |
| Защитный экран | алюмінієва стрічка |
| Внутрішня ізоляція | Тефлон (FEP) |
| Площа | потужність | 0,5 м² |
| Зовнішня ізоляція | PVC |
| Ширина мата | 50 см |
| Монтаж | під плитку |
| Максимальная температура | 65 градусів С |
| Тип кабелю | двожильний |
Информация для заказа
- Цена: 2 019 ₴

