
Плівкова тепла підлога Rexva 220 Вт/м² (ширина 80 см) саморегулююча
440 ₴
- В наличии
- Код: XT 308 PTC
- +380 (50) 591-23-87
Саморегулююча інфрачервона плівка Rexva погонною потужністю 175 Вт/м - лінійка теплих підлог преміум якості (виробництво Південна Корея). Ультратонка плівка Rexva товщиною всього 0,34 мм призначена для укладання під лінолеум, ламінат та інші легкі підлогові покриття. Плівкові підлоги Rexva управляються за допомогою терморегулятора, за рахунок чого забезпечується рівномірний обігрів по всій площі укладання. Крім того, можливість саморегулювання потужності дозволяє оптимізувати витрати електроенергії на опалення квартири або приватного будинку.
Допускається монтаж саморегулюючої плівкової підлоги під меблі та інші замикаючі тепло предмети, при цьому температура нагріву в таких місцях знижується автоматично, тим самим виключається перегрів іч плівки і продовжується термін її експлуатації.
Особливості саморегулюючої іч плівки Rexva:
- автоматичне регулювання параметрів потужності і температури нагріву;
- можливе укладання плівки під меблі, побутові предмети, техніку;
- інфрачервона плівка складається з декількох захисних шарів;
- 10 років гарантії від виробника.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rexva |
| Страна производитель | Южная Корея |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 10 років |
| Кратність порізу | 25 см |
| Максимальная температура | + 45 градусів С |
| Монтаж | під ламінат, під лінолеум, під ковролін |
| Потужність плівки | 175 Вт/мп |
| Тип | Інфрачервона плівка |
| Тип пленки | саморегулююча |
| Толщина | 0,34 мм |
| Ширина пленки | 80 см |
- Цена: 440 ₴




